Apartament 2-pokojowy z łazienką i dużym tarasem:

Apartament składa się z 2 pokoi połączonych korytarzem z aneksem kuchennym. W pokojach znajdują się wygodne meble wypoczynkowe z funkcją do spania dla 6 osób. Zarówno pokój z kominkiem jak i pokój dzienny posiadają bezpośrednie wyjście na duże, zadaszone tarasy z trawnikiem. Pokoje są gustownie i nowocześnie urządzone. Łazienka apartamentu wyposażona jest w dużą wannę z jakuzzi i prysznicem. W apartamencie znajduje się przestrzenna szafa ubraniowa, TV, radio, sprzęt plażowy i tarasowy, grill, wentylacje mechaniczną i ogrzewanie.

Pokoje 3-osobowe z łazienką i tarasem:

 

Do dyspozycji gości jest 6 pokoi 3 osobowych wyposażonych w wysokim standardzie. W pokoju znajduje się wypoczynkowy dwufunkcyjny narożnik rozkładany w bardzo wygodne łóżko dla 3 osób. Dodatkowo w pokoju znajduje się łóżko piętrowe dla dziecka. Pokój wyposażony jest w TV, czajnik, lodówkę i naczynia kuchenne oraz szafę ubraniową z półkami. Dla każdego pokoju wyznaczony jest taras ze stolikiem i krzesłami. W pokoju znajduje się sprzęt plażowy, koce i fotele. Pokoje są wentylowane mechanicznie chłodnym powietrzem nadmorskim.

Camping:

Na terenie obiektu znajduje się 21 stanowisk dla przyczep campingowych i namiotów. Do dyspozycji gości, na terenie campingu jest kompleks sanitarny i stanowisko oczyszczania przyczep kempingowych, boisko do siatkówki, grill oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego.